Oren Tours
Oren Tours
טיולים עירוניים/פעילויות
בוסטון
לאס וגאס
סאן פרנציסקו
לוס אנג'לס
ניו יורק
חיפוש


הרשמההרשמה
רשימת המלונות מפה מזג האויר הדפס
המחירים בדולרים אמריקאים
כל המחירים הינם:
$1399.00
לאדם בחדר זוגי
$1369.00
לאדם בחדר לשלושה
$1329.00
לאדם בחדר לארבעה
$1899.00
לאדם בחדר ליחיד
$1099.00
לילד עד גיל 11 השוהה בחדר עם שני מבוגרים

המחיר כולל


7 ימים ניו אינגלנד ומזרח קנדה
7 Days New England & Eastern Canada
Departs: New York
Check-in by 7:45am
Departure time: 8:00am
From: 136 West 33rd Street
(North Door entrance of Hotel Pennsylvania)

Return approximately 7:30pm same location2017 AVAILABLE DATES
May 06, 20 / June 10, 24 / July 08, 22 / August 05, 19 / September 02, 16 / October 07, 21
1. יום שבת - ניו יורק, בוסטון
New York, Boston

בנסיעה הבוקר אנו עוברים לאורך חופי לונג איילנד בדרכנו למדינות ניו אינגלנד. עם ההגעה לבוסטון נתחיל בסיור רגלי לאורך "נתיב החירות" שיכלול את ה"אולד סטייט האוז" מקום הכרזת העצמאות לראשונה, פנוהל הול – עריסת החירות ושוק קווינסי הצבעוני וההומה אדם. בתום הסיור נסיעה ללינה באיזור בוסטון.

2. יום ראשון - בוסטון, קוויבק סיטי
Boston, Quebec City

הבוקר נצא את בוסטון ובנסיעה בנופי מדינות ניו אינגלנד נחצה בשעות אחר הצהריים את הגבול לקנדה, המדינה השנייה בגודלה בעולם. עם ערב נגיע לקוויבק, העיר היחידה ביבשת האמריקאית המוקפת חומה. לינה באיזור.

3. יום שני - קוויבק סיטי, מונטריאול
Quebec City, Montreal

הבוקר נסייר בעיר העתיקה ונתרשם משאטו פרונטינאק, פלאס ד'ארמי וכמובן מ- La Place Royale . אחר כך נצא בדרכנו למונטריאול העיר הגדולה, בה נערוך סיור היכרות עם ההגעה. בתום הסיור התארגנות במלון.

4. יום שלישי - מונטריאול
Montreal

סיור הבוקר במונטריאול יכלול תצפית על כנסיית הנוטרדאם, הרובע העתיק, הרובע הצרפתי וכמובן תצפית ממאונט רויאל. שעות אחר הצהריים חופשיות להכרות מעמיקה יותר עם עיר קוסמופוליטנית זו בעלת מרכזי הקניות התת קרקעיים שבפלאס וויל מארי. נצל ערב זה לארוחה באחת מהמסעדות הרבות והטובות המאפיינות עיר זו.

5. יום רביעי - מונטריאול, אוטווה, טורונטו
Montreal, Ottawa, Toronto

בנסיעה הבוקר נגיע לאוטווה בירת קנדה. העיר נחשבת ליפה שבין הבירות המרכיבות את ה- G8 ושוכנת על גדות נהר האוטווה, הרידיו והגטיניו. בסיור נראה את הפרלמנט היל בסגנון הניאו גוטי, את המטבעה הקנדית, מרכז האומנות הלאומי, את הפארקים ותעלות המים הרבות. לאחר הפסקת הצהריים נמשיך בנסיעה לטורונטו העיר הגדולה ביותר בקנדה השוכנת על שפת אגם אונטריו.

6. יום חמישי - טורונטו, ניאגרה
Toronto, Niagara

לאחר סיור בוקר בטורונטו בו נצפה על בית העיריה הישן והחדש, בית הפרלמנט המסוגנן ומרכז איטון וסביבתו, נמשיך למפלי הניאגרה. בקיץ נשוט למפלים בספינה Maid of the Mist , נצפה על אי העיזים ונגיע למלון.

7 . יום שישי - ניאגרה פאלס, קורנינג, ניו יורק
Niagara Falls – Corning – New York


הבוקר אנו עוזבים את מפלי הניאגרה ובנסיעה דרומה נגיע לעיירה קורנינג ולמוזיאון הזכוכית המפורסם. המוזיאון כולל בתוכו מעל למאתיים אלף פריטים המשקפים את התפתחות הזכוכית (מאותה תגלית מקרית על ידי הפניקים שבין צור לצידון) ועד בניית חלליות מסיבי הזכוכית בימינו. בתום הביקור נמשיך בנסיעה לניו יורק.
דף הבית החוף המזרחי החוף המערבי טיולי ערים/פעילויות טיולים פרטיים/קבוצות שאלות ותשובות צור קשר
להרשמה ולמידע נוסף
1-212-594-8500
1-800-594-8171


כניסה לסוכני נסיעות
הירשם לקבלת חדשות ומבצעים מאורן טורס.
>>> הקלק


מידע חשוב
דמי הרשמה מאוחרת
תוספת של $50.00 לאדם תתווסף למחיר בגין הרשמה שתבוצע בין 7 ימים ועד למועד הנסיעה.תנאים נילווים
אתר אינטרנט זה מציע טיולים למטיילים בתנאים המפורטים להלן ועצם רישום המשתתף לטיול או השתתפות בו מהווה את הסכמתו המפורשת לתנאים אלה. כל המחירים הנקובים הינם בדולארים אמריקניים.

דמי הרשמה:
המארגנים "אורן טורס בע"מ" יאשרו הרשמה אך ורק לאחר קבלת מלוא מחיר הטיולים שנרכשו. הטיולים חייבים ליהיות משולמים במלואם במועד ההרשמה.

שינויים וביטולים:
כל השינויים והביטולים יעשו ע"י הנוסע בכתב בלבד. במקרה של ביטול הטיול ע"י הנוסע יחולו עליו דמי הביטול הבאים:
1. ביטול עד 22 יום לפני יציאת הטיול - ללא דמי ביטול
2. ביטול בין 21 עד 8 ימים לפני יציאת הטיול - 50% דמי ביטול לנוסע.
3. ביטול 7 ימים ועד ליציאת הטיול כולל אי התייצבות לטיול - 100% דמי ביטול לנוסע.
4. שינוי מועד יציאת הטיול 21 עד 8 ימים לפני היציאה - 50% דמי ביטול לנוסע.
5. שינוי מועד יציאת הטיול 7 ימים ועד ליום היציאה - 100% דמי ביטול לנוסע.
6. ביטול טיול בן יום אחד - 100% דמי ביטול לנוסע.
אי הופעת הנוסע לטיול מכל סיבה שהיא (איחור, מחלה, אי הבאת דרכון, מזג אויר וכו'), תבטל את זכות הנוסע להחזר כספי כלשהו. כתאריך הביטול ייחשב רק היום בו התקבלה הודעת הביטול בכתב במשרד.

החזרים:
מלווי ומדריכי הטיול, הסוכנים ונציגי המארגנים, אינם מוסמכים למסור אישורים בכתב, להחזיר או להבטיח החזרת כספים, או להסכים לסטיה כלשהי מהתנאים הנוכחיים. לאחר יציאת הנוסע לטיול, לא יוחזרו כספים עבור כל קטע שהוא או אירוע בו לא נטל חלק, לרבות קטע מסיור, סיור, או מסלול בו לא נסע, ארוחות שלא ניצל, כניסות לאתרים, בתי מלון כולל מלונות לפני ובתום הטיול וכו'. מומלץ לנוסע לבטח עצמו בביטוח תואם, המכסה את הנזקים העלולים להיגרם לו עקב הפסקת הטיול.

השתתפות בטיול:
המארגנים רשאים לדחות הרשמה או לבטלה לגבי כל נוסע, אשר לשיקול דעתם אינו מתאים להימנות בין משתתפי הטיול, ללא צורך לנמק עמדתם. בעת ההרשמה חובה על המטיילים להודיע לחברת אורן טורס על מיגבלות גופניות או רפואיות מהן הם סובלים והעלולות לעכב את מהלך הטיול. המארגנים רשאים להפסיק השתתפות נוסע בטיול, אם יש בהשתתפות זו משום פגיעה או הפרעה למהלכו התקין של הטיול, על פי שיקול דעתם ולא על פי שיקול דעתו של כל אדם אחר.

תוכנית הטיולים:
טיולים מסויימים, כולל מודולריים, ישתלבו עם טיולים אחרים. טיולים אלה ימוזגו לעיתים עם חברה אחרת ובשפות זרות נוספות, אם מספר המשתתפים לא יאפשר יציאה עצמאית של הטיול. באותם טיולים משולבים, הכרוכים בטיסה, מדריך הקבוצה, בחלק מן המקרים, לא יתלווה לקבוצה להעברה לנמל התעופה ולטיסה.

תחבורה:
לרשות המטיילים יעמדו לצורך ביצוע הטיולים אוטובוסים, מיניבוסים וואנים נוחים לתיור, מרביתם ממוזגי אוויר. אין זה מחובת הנהג להסיע את הקבוצה בימים או בערבים החופשיים למקומות בילוי או לאתרים שאינם כלולים בתוכנית הטיולים, או לאלה שהם בגדר אפשרות. אין המארגנים מתחייבים שהמיזוג יפעל בצורה מושלמת בתנאי חום קשים.

מניין ימי הטיול:
במניין ימי הטיול המתפרסמים באתר זה נכללים יום היציאה לטיול ויום סיום הטיול. אין המארגנים אחראים בגין טיסות שיוזמנו למטיילים בשעות הבוקר, מהריים או ערב עם תחילת הטיול או בסיומו ולהפסד סיורים שייגרמו כתוצאה מטיסות ומאיחורים בטיסות אלה. זמן הכניסה למלון ( CHECK IN ) הוא בדרך כלל בשעה 14:00 וזמן היציאה מהמלון (CHECK OUT) הוא בדרך כלל לפני השעה 12:00 בצהריים. ייתכנו מקרים בהם ימתינו המטיילים לכניסה לחדרים או בהם יידרשו לפנותם בהתאם ללוח הזמנים הנ"ל.

סיורי ברירה:
סיורים המוצעים למטיילים ע"י החברה באותם ימים המצויינים בחוברת כימים חופשיים, או שמופיע ניתן להצטרף בתשלום נוסף. מחיר הסיורים משתנה בהתאם לגודל הקבוצה וסוג האתר. המחיר ישקף את מרכיב התחבורה, ההדרכה והכניסה לאתר.

כללי:
הטיולים, המחירים והאירועים המוצעים באתר זה מוצעים ומתקבלים בתנאי מפורש שהם ניתנים לשינוי ע"י אורן טורס בע"מ או לבאים מכוחם, כל זאת בהתאם לשיקולם הבלעדי של המארגנים וללא התראה מראש. שינויים אלה כוללים מחירים, תאריכים, אופן הביצוע, ביצוע חלקי, אי ביצוע התוכנית, אירגון אירועים חילופיים, או כאלה שאינם כלולים בתוכנית וכיו"ב. פירוט תוכנית הטיולים והאירועים מהווה תוכנית מסגרת ומידע בקשר למסלול הטיולים, אתרי הביקור, סוגי הבילוי, האפשרויות, המועדים המתוכננים לביצועם, כשכל אלה כפופים לשינויים אפשריים כאמור. אין החברה אחראית למידע שלא נמסר על ידה בכתב, או הסותר את האמור בהודעה זו. תנאים אלה מהווים חלק בילתי נפרד מהטיולים המתפרסמים באתר זה ועצם הרשמתו של הנוסע לטיול כלשהו, או תשלום מקדמה, או השתתפות בטיול מהווה את הסכמת הנוסע לכל התנאים והמידע שבחוברת זו.
חברת אורן טורס בע"מ רשאית לבטל כל טיול מכל סיבה שהיא הניראת בעיניה, ובהחזרת כספי המטייל תצא ידי חובתה כלפיו. חברת אורן טורס בע"מ לא תדון בתלונות נוסעים שתתקבלנה לאחר 60 יום מיום גמר הטיול.

המחירים כוללים:
סיורים: באתרים כפי שצויינו בגוף המסלול.
דמי כניסה: לאתרים שצויינו במסלול הטיול.
כלכלה: ארוחות שצויינו בגוף המסלול.
הדרכה: מדריך דובר אנגלית ולעיתים מספר שפות נוספות.
תחבורה: אוטובוסים, מיניבוסים וואנים נוחים לתיור, מרביתם ממוזגי אויר.
טיסות: כרטיס טיסה מנמל התעופה באפאלו/רוצ'סטר לנמל התעופה בניו יורק
מטען: מזוודה אחת בלבד למשתתף ותיק יד אחד. מזוודות נוספות או טרולי'ס מעבר למזוודה אחת לא יתקבלו לואן ויש לאפסן אותם.
לינה: מלונות בדרגת תיירות טובה. בארה"ב המלונות מספקים חדרים עם 2 מיטות בלבד, לרוב זוגיות. משפחה המונה 3-4 נפשות והמבקשת חדר אחד תתאכסן בחדר בן 2 מיטות בלבד ולא תוכנס מיטה נוספת לחדר.

המחירים אינם כוללים:
ימים חופשיים: סיורים ובילויים המופיעים בימים ובערבים החופשיים הם בגדר המלצה בלבד ואינם כלולים במחיר. במקרים אלה הוצאות התחבורה, ההדרכה והכניסה לאתרים הן על חשבון הנוסע.
ביטוח: המטייל ומטענו אינם מבוטחים בביטוח כלשהו במסגרת הטיולים. מומלץ למטייל לבטח עצמו בביטוח מתאים.
טיפים: אינם כלולים במחיר. מומלץ להעניק $5 לכל יום טיול למדריך ולנהג ע"י כל מטייל בנפרד.
שונות: סבלות מזוודות ומטענים, צרכים אישיים, כביסה, שתייה, טלפונים וכו', אינם כלולים במחיר.

BOSTON
Hampton Inn Bedford Burlington
25 Middlesex Turnpike Bedford
Massachusetts 01821

QUEBEC
Hôtel Quality Suites Québec
1600, Bouvier
Québec QC G2K 1N8

MONTREAL
Hotel Faubourg Montreal Downtown
155 Rene Levesque Boulevard East,
Montreal, QC, H2X 3Z8, Canada,

TORONTO
Radisson Suite Hotel Toronto Airport
640 Dixon Road
Toronto ON M9W 1J1

NIAGARA FALLS
Ramada Hotel Niagara Falls
6045 Stanley Ave.
Niagara Falls, Ontario, Canada L2G 3Y3