המחירים בדולרים אמריקאים
$799.00
לאדם בחדר זוגי
$759.00
לאדם בחדר לשלושה
$719.00
לאדם בחדר לארבעה
$999.00
לאדם בחדר ליחיד
$699.00
לילד עד גיל 11 השוהה בחדר עם שני מבוגרים


4 ימי טיול קניונים ופארקים
4 Days - Canyons and Parks
Las Vegas


יציאה בימי שלישי מלאס וגאס בין מאי לאוקטובר


New Telephone #'s
212-594-0888
201-567-6779
800-594-0025

2017 AVAILABLE DATES
May 16, /July 25 / August 08, 22 / September 12, 26 / October 101. יום שלישי - לאס וגאס, גראנד קניון
Las Vegas - Grand Canyon

הבוקר אנו עוזבים את לאס וגאס הזוהרת לכיוון אריזונה מדינת הגראנד קניון. בנסיעה אנו חוצים את צפון מערב המדינה במקביל לדרך המיתולוגית והאוטוסטרדה הראשונה שניסללה בארצות הברית Route 66. עם ההגעה לכפר שבגראנד קניון, נוכל לראשונה לחזות במה שנחשב לאחד מפלאי הטבע. צלקת זו שבתחתיתה זורם נהר הקולורדו , נוצרה ברמת קולורדו בתהליך ממושך החושף לעין המבקר את ההיסטוריה הגיאולוגית של המקום. כאן יינתן לנו זמן חופשי לתצפיות, צילומים וספיגת הנוף במלואו. לינה באיזור.


2. יום רביעי - גראנד קניון, מונומנט ואלי, פייג' / לייק פאואל
Grand Canyon National Park- Monument Valley - Page/ Lake Powell

תארו לעצמכם להתחיל יום טיול בתצפיות לגראנד קניון... בנסיעה לאורך הגדה הדרומית של הקניון נעצור לתצפיות על הנופים הצבעוניים ואחר כך נמשיך מזרחה דרך שטחי שבט הנאבחו האינדיאני, לאיזור מפגש הגבולות של אריזונה ויוטה לביקור במונומנט ואלי. ברכב שטח ובלווית מדריך אינדיאני בן שבט הנבאחו שיצטרף אלינו, נסייר באיזור מבודד זה, של צוקים אדומים המזדקרים לשמיים כשסביבם מדבר שומם וחולי, שצולם באין ספור סרטים חלקם בכיכובו של ג'והן ווין. לאחר הביקור נמשיך ללינה באיזור פייג'.

3. יום חמישי פייג', לייק פאואל, ברייס קניון
Page/ Lake Powell - Bryce Canyon National Park

סכר הגלן קניון הבנוי על נהר הקולורדו , יצר את אגם פאואל האגם המלאכותי השני בגודלו בארה"ב. במבצע הנדסי מסובך, בלב איזור מדברי מבודד מיישוב ואדם, ללא דרכי גישה, בטמפרטורות חמות קיצוניות נחנך בשנת 1966 הסכר. במשך 17 שנים מילאו מימי נהר הקולורדו ושטפו את קניון גלן תוך יצירת גוף מים בוהק בכחול בין פסגות צוקים צבעוניים. כאן נערוך תצפית לאגם. בהמשך נחצה את הגבול למדינת יוטה – מדינת המורמונים. עם ההגעה לברייס קניון נערוך תצפיות על האמפיתיאטראות בצורת חצי הפרסה שנוצרו כתוצאה מכוחות האירוזיה, ה - Hoodoos הרבים בצבעי הלבן, ורוד ואדום והשזורים בינות עצי האורנים והאשוחים ונתפעל בלי סוף מהמראות המכושפים. בתום התצפיות נסיעה ללינה.

4. יום שישי - ברייס קניון, פארק ציון, לאס וגאס
Bryce Canyon - Zion National Park - Las Vegas

בנסיעה דרומה נגיע לפארק ציון מקום חלומם של צלמים ומטפסי הרים כאחד. במשך מיליוני שנים ותוך התחתרות בלתי פוסקת, יצר נהר ה- Virgin קניון עמוק, קירות סלע תלולים וצמחיה המשתנה בגבהים השונים. לאחר הביקור במקום נמשיך בנסיעה ללאס וגאס בה מסתיים הטיול.מידע חשוב
דמי הרשמה מאוחרת
תוספת של $50.00 לאדם תתווסף למחיר בגין הרשמה שתבוצע בין 7 ימים ועד למועד הנסיעה.

נקודת האיסוף
Check-in by 7:45am
Departure time: 8:00am
From: Bally's Hotel and Casino
North Entrance Door
3645 Las Vegas Blvd South,
Las Vegas, Nevada

Return approximately 4:30pm same location

תנאים נילווים
אתר אינטרנט זה מציע טיולים למטיילים בתנאים המפורטים להלן ועצם רישום המשתתף לטיול או השתתפות בו מהווה את הסכמתו המפורשת לתנאים אלה. כל המחירים הנקובים הינם בדולארים אמריקניים.

דמי הרשמה:

המארגנים "אורן טורס בע"מ" יאשרו הרשמה אך ורק לאחר קבלת מלוא מחיר הטיולים שנרכשו. הטיולים חייבים ליהיות משולמים במלואם במועד ההרשמה.

שינויים וביטולים:
כל השינויים והביטולים יעשו ע"י הנוסע בכתב בלבד. במקרה של ביטול הטיול ע"י הנוסע יחולו עליו דמי הביטול הבאים:
1. ביטול עד 22 יום לפני יציאת הטיול - ללא דמי ביטול
2. ביטול בין 21 עד 8 ימים לפני יציאת הטיול - 50% דמי ביטול לנוסע.
3. ביטול 7 ימים ועד ליציאת הטיול כולל אי התייצבות לטיול - 100% דמי ביטול לנוסע.
4. שינוי מועד יציאת הטיול 21 עד 8 ימים לפני היציאה - 50% דמי ביטול לנוסע.
5. שינוי מועד יציאת הטיול 7 ימים ועד ליום היציאה - 100% דמי ביטול לנוסע.
6. ביטול טיול בן יום אחד - 100% דמי ביטול לנוסע.
אי הופעת הנוסע לטיול מכל סיבה שהיא (איחור, מחלה, אי הבאת דרכון, מזג אויר וכו'), תבטל את זכות הנוסע להחזר כספי כלשהו. כתאריך הביטול ייחשב רק היום בו התקבלה הודעת הביטול בכתב במשרד.

החזרים:
מלווי ומדריכי הטיול, הסוכנים ונציגי המארגנים, אינם מוסמכים למסור אישורים בכתב, להחזיר או להבטיח החזרת כספים, או להסכים לסטיה כלשהי מהתנאים הנוכחיים. לאחר יציאת הנוסע לטיול, לא יוחזרו כספים עבור כל קטע שהוא או אירוע בו לא נטל חלק, לרבות קטע מסיור, סיור, או מסלול בו לא נסע, ארוחות שלא ניצל, כניסות לאתרים, בתי מלון כולל מלונות לפני ובתום הטיול וכו'. מומלץ לנוסע לבטח עצמו בביטוח תואם, המכסה את הנזקים העלולים להיגרם לו עקב הפסקת הטיול.

השתתפות בטיול:
המארגנים רשאים לדחות הרשמה או לבטלה לגבי כל נוסע, אשר לשיקול דעתם אינו מתאים להימנות בין משתתפי הטיול, ללא צורך לנמק עמדתם. בעת ההרשמה חובה על המטיילים להודיע לחברת אורן טורס על מיגבלות גופניות או רפואיות מהן הם סובלים והעלולות לעכב את מהלך הטיול. המארגנים רשאים להפסיק השתתפות נוסע בטיול, אם יש בהשתתפות זו משום פגיעה או הפרעה למהלכו התקין של הטיול, על פי שיקול דעתם ולא על פי שיקול דעתו של כל אדם אחר.

תוכנית הטיולים:
טיולים מסויימים, כולל מודולריים, ישתלבו עם טיולים אחרים. טיולים אלה ימוזגו לעיתים עם חברה אחרת ובשפות זרות נוספות, אם מספר המשתתפים לא יאפשר יציאה עצמאית של הטיול. באותם טיולים משולבים, הכרוכים בטיסה, מדריך הקבוצה, בחלק מן המקרים, לא יתלווה לקבוצה להעברה לנמל התעופה ולטיסה.

תחבורה:
לרשות המטיילים יעמדו לצורך ביצוע הטיולים אוטובוסים, מיניבוסים וואנים נוחים לתיור, מרביתם ממוזגי אוויר. אין זה מחובת הנהג להסיע את הקבוצה בימים או בערבים החופשיים למקומות בילוי או לאתרים שאינם כלולים בתוכנית הטיולים, או לאלה שהם בגדר אפשרות. אין המארגנים מתחייבים שהמיזוג יפעל בצורה מושלמת בתנאי חום קשים.

מניין ימי הטיול:
במניין ימי הטיול המתפרסמים באתר זה נכללים יום היציאה לטיול ויום סיום הטיול. אין המארגנים אחראים בגין טיסות שיוזמנו למטיילים בשעות הבוקר, מהריים או ערב עם תחילת הטיול או בסיומו ולהפסד סיורים שייגרמו כתוצאה מטיסות ומאיחורים בטיסות אלה. זמן הכניסה למלון ( CHECK IN ) הוא בדרך כלל בשעה 14:00 וזמן היציאה מהמלון (CHECK OUT) הוא בדרך כלל לפני השעה 12:00 בצהריים. ייתכנו מקרים בהם ימתינו המטיילים לכניסה לחדרים או בהם יידרשו לפנותם בהתאם ללוח הזמנים הנ"ל.

סיורי ברירה:
סיורים המוצעים למטיילים ע"י החברה באותם ימים המצויינים בחוברת כימים חופשיים, או שמופיע ניתן להצטרף בתשלום נוסף. מחיר הסיורים משתנה בהתאם לגודל הקבוצה וסוג האתר. המחיר ישקף את מרכיב התחבורה, ההדרכה והכניסה לאתר.

כללי:
הטיולים, המחירים והאירועים המוצעים באתר זה מוצעים ומתקבלים בתנאי מפורש שהם ניתנים לשינוי ע"י אורן טורס בע"מ או לבאים מכוחם, כל זאת בהתאם לשיקולם הבלעדי של המארגנים וללא התראה מראש. שינויים אלה כוללים מחירים, תאריכים, אופן הביצוע, ביצוע חלקי, אי ביצוע התוכנית, אירגון אירועים חילופיים, או כאלה שאינם כלולים בתוכנית וכיו"ב. פירוט תוכנית הטיולים והאירועים מהווה תוכנית מסגרת ומידע בקשר למסלול הטיולים, אתרי הביקור, סוגי הבילוי, האפשרויות, המועדים המתוכננים לביצועם, כשכל אלה כפופים לשינויים אפשריים כאמור. אין החברה אחראית למידע שלא נמסר על ידה בכתב, או הסותר את האמור בהודעה זו. תנאים אלה מהווים חלק בילתי נפרד מהטיולים המתפרסמים באתר זה ועצם הרשמתו של הנוסע לטיול כלשהו, או תשלום מקדמה, או השתתפות בטיול מהווה את הסכמת הנוסע לכל התנאים והמידע שבחוברת זו.
חברת אורן טורס בע"מ רשאית לבטל כל טיול מכל סיבה שהיא הניראת בעיניה, ובהחזרת כספי המטייל תצא ידי חובתה כלפיו. חברת אורן טורס בע"מ לא תדון בתלונות נוסעים שתתקבלנה לאחר 60 יום מיום גמר הטיול.

המחירים כוללים:
סיורים: באתרים כפי שצויינו בגוף המסלול.
דמי כניסה: לאתרים שצויינו במסלול הטיול.
כלכלה: ארוחות שצויינו בגוף המסלול.
הדרכה: מדריך דובר אנגלית ולעיתים מספר שפות נוספות.
תחבורה: אוטובוסים, מיניבוסים וואנים נוחים לתיור, מרביתם ממוזגי אויר.
מטען: תיק יד אחד למשתתף. בטיולים המתבצעים בואן, הנוסעים מתבקשים להצטייד בתיק צד גמיש (לא קשיח). מזוודות או טרולי'ס לא יתקבלו לואן. מזוודות ניתן לאפסן במלון אליו תחזרו בתום הטיול.
לינה: מלונות בדרגת תיירות טובה. בארה"ב המלונות מספקים חדרים עם 2 מיטות בלבד, לרוב זוגיות. משפחה המונה 3-4 נפשות והמבקשת חדר אחד תתאכסן בחדר בן 2 מיטות בלבד ולא תוכנס מיטה נוספת לחדר.

המחירים אינם כוללים:
טיסות: כרטיסי טיסה אינם כלולים במחיר
ימים חופשיים: סיורים ובילויים המופיעים בימים ובערבים החופשייםהם בגדר המלצה בלבד ואינם כלולים במחיר. במקרים אלה הוצאות התחבורה, ההדרכה והכניסה לאתרים הן על חשבון הנוסע.
ביטוח: המטייל ומטענו אינם מבוטחים בביטוח כלשהו במסגרת הטיולים. מומלץ למטייל לבטח עצמו בביטוח מתאים.
טיפים: אינם כלולים במחיר. מומלץ להעניק $5 לכל יום טיול למדריך ולנהג ע"י כל מטייל בנפרד.
שונות: סבלות מזוודות ומטענים, צרכים אישיים, כביסה, שתייה, טלפונים וכו', אינם כלולים במחיר.