המחירים בדולרים אמריקאים
$849.00
לאדם בחדר זוגי
$819.00
לאדם בחדר לשלושה
$799.00
לאדם בחדר לארבעה
$1129.00
לאדם בחדר ליחיד
$749.00
לילד עד גיל 11 השוהה בחדר עם שני מבוגרים


5 ימים קליפורניה החולמת
5 Days California Dreaming
Los Angeles


New Telephone #'s
212-594-0888
201-567-6779
800-594-0025

2017 AVAILABLE DATES
May 25 / June 08, 22 / July 06, 20 / August 03, 17 / September 07, 21 / October 05
1. יום חמישי – לוס אנג'לס, סנטה ברברה, סנטה מריה
Los Angeles, Santa Barbara, Santa Maria

הבוקר נצא לסיור מודרך בלוס אנג'לס שיכלול עצירה בחזית תיאטרון גרומן הסיני, שדרת הכוכבים שבהוליווד בה תוכלו לאתר את שמות השחקנים מושאי החלומות הפרטיים או את טביעת כפות ידיהם, את האיזור היוקרתי של שכונת בורלי הילס ונקנח רגלית בהליכה ב- Rodeo Drive . בתום הסיור נעזוב את לוס אנג'לס לעבר עיירת הנופש המפורסמת סנטה ברברה השוכנת לאורך האוקיינוס השקט והבנויה בסגנון ספרדי ים תיכוני. לאחר עצירה קלה, נמשיך לעבר סולבנג הניראת כלקוחה מאגדות הנס כריסטן אנדרסון. תחנות רוח, גגות קש כשעליהם נחות חסידות צחורות,מאפיות דניות שניחוח המאפה נישא בחלל ועוד. בתום הביקור נמשיך ללינת לילה בסנטה מריה.

2. יום שישי - סנטה מריה, כרמל, דרך 17 המייל, מונטריי, סאן פרנציסקו
Santa Maria - Carmel - 17 Mile Drive - Monterey - San Francisco

היום אנו נוסעים צפונה לעבר עיירת האמנים כרמל הטובלת בירק רב, וכאן ממתינה לנו נסיעה מרהיבת עין, בדרך 17 המייל, העוברת לאורך חוף האוקיינוס השקט תוך שימוש בקטע של כביש מספר 1. לאחר עצירות לתצפיות,נמשיך לעיירה מונטריי בירת ספרד לשעבר בקליפורניה. כאן נוכל לראות את ה- Cannery Row מפעלי אריזת הסרדינים ששימשו את דייגי העיירה עד תום מלחמת העולם השניה ושתוארו בספריו של זוכה הנובל האמריקאי לספרות ג'והן סטיינבק. כיום המקום מהווה מרכז תיירות הומה ולאחר עצירה נמשיך לכיוון סאן פרנציסקו.

3. יום שבת - סאן פרנציסקו
San Francisco

סיור הבוקר שלנו ישקף את כל היפה שב "סאן פרנציסקו על המים". נראה את היוניון סקוור, איזור הצ'יינה טאון, נצפה על הגשר המפורסם מכולם הגולדן גייט ברידג' ונקנח בפישרמנס וורף, רציף הדייגים הססגוני. שעות אחר הצהריים תהינה חופשיות להשלמת הסיורים או שמא לקניות באחד מבתי הכלבו הרבים ?

4. יום ראשון - סאן פרנציסקו, יוסמיטי, פרסנו
San Francisco - Yosemite - Fresno

היום אנו מתרחקים מקו המים ומטפסים על רכס הסיירה נבאדה לביקור בשמורת היוסמיטי. כאן ניצפה על מפל הינומת הכלה ועל מפל היוסמיטי, נהנה ממראה העמק הירוק העטור במצוקים בעלי שמות אלמותיים כמו "אל קפיטן" ו"חצי הכיפה", נעצור בחורשת "מריפוסה" בה נוכל להתבונן בעצי הסקויה הענקיים ועוד. בתום הביקור נסיעה לפרסנו ללינה.

5. יום שני – פרסנו, קליקו, לאס וגאס
Fresno - Calico Ghost Town - Las Vegas

עמק יהויכין אותו אנחנו חוצים היום דרומה נחשב לאיזור הפורה ביותר במדינת קליפורניה ותוך נסיעה נבחין בשדות המעובדים ובגידולים השונים המשתרעים עד קו האופק. בדרכנו נחלוף בבייקרספילד בירת מוזיקת הקנטרי, ונעצור לביקור בעיירת הרפאים קליקו. כאן נבחין בשרידי תקופת הפריחה ממנה נהנו תושבי המקום בעת כריית עפרת הכסף ונחוש את רוח המערב הפרוע שנישתמרה במקום. בהמשך הנסיעה, נחצה את הגבול למדינת נבאדה ונגיע ללאס וגאס "בירת הבילויים העולמית". כאן גם מסתיים הטיול ללא לינה נוספת, לנוסעים שרכשו 5 ימי טיול, ואנחנו ניפרדים לשלום.


מידע חשוב
דמי הרשמה מאוחרת
תוספת של $50.00 לאדם תתווסף למחיר בגין הרשמה שתבוצע בין 7 ימים ועד למועד הנסיעה.

נקודת האיסוף
Departure time: 9:00am
From: Hilton Los Angeles Airport
5711 West Century Blvd.
Los Angeles, Ca. 90045
Tel: 310-410-4000
Passengers should check-in by 8:45am


Return approximately 6:00pm
To: Bally's Hotel and Casino
North Entrance Door
3645 Las Vegas Blvd South,
Las Vegas, Nevada

תנאים נילווים
אתר אינטרנט זה מציע טיולים למטיילים בתנאים המפורטים להלן ועצם רישום המשתתף לטיול או השתתפות בו מהווה את הסכמתו המפורשת לתנאים אלה. כל המחירים הנקובים הינם בדולארים אמריקניים.

דמי הרשמה:
המארגנים "אורן טורס בע"מ" יאשרו הרשמה אך ורק לאחר קבלת מלוא מחיר הטיולים שנרכשו. הטיולים חייבים ליהיות משולמים במלואם במועד ההרשמה.

שינויים וביטולים:
כל השינויים והביטולים יעשו ע"י הנוסע בכתב בלבד. במקרה של ביטול הטיול ע"י הנוסע יחולו עליו דמי הביטול הבאים:
1. ביטול עד 22 יום לפני יציאת הטיול - ללא דמי ביטול
2. ביטול בין 21 עד 8 ימים לפני יציאת הטיול - 50% דמי ביטול לנוסע.
3. ביטול 7 ימים ועד ליציאת הטיול כולל אי התייצבות לטיול - 100% דמי ביטול לנוסע.
4. שינוי מועד יציאת הטיול 21 עד 8 ימים לפני היציאה - 50% דמי ביטול לנוסע.
5. שינוי מועד יציאת הטיול 7 ימים ועד ליום היציאה - 100% דמי ביטול לנוסע.
6. ביטול טיול בן יום אחד - 100% דמי ביטול לנוסע.
אי הופעת הנוסע לטיול מכל סיבה שהיא (איחור, מחלה, אי הבאת דרכון, מזג אויר וכו'), תבטל את זכות הנוסע להחזר כספי כלשהו. כתאריך הביטול ייחשב רק היום בו התקבלה הודעת הביטול בכתב במשרד.

החזרים:
מלווי ומדריכי הטיול, הסוכנים ונציגי המארגנים, אינם מוסמכים למסור אישורים בכתב, להחזיר או להבטיח החזרת כספים, או להסכים לסטיה כלשהי מהתנאים הנוכחיים. לאחר יציאת הנוסע לטיול, לא יוחזרו כספים עבור כל קטע שהוא או אירוע בו לא נטל חלק, לרבות קטע מסיור, סיור, או מסלול בו לא נסע, ארוחות שלא ניצל, כניסות לאתרים, בתי מלון כולל מלונות לפני ובתום הטיול וכו'. מומלץ לנוסע לבטח עצמו בביטוח תואם, המכסה את הנזקים העלולים להיגרם לו עקב הפסקת הטיול.

השתתפות בטיול:
המארגנים רשאים לדחות הרשמה או לבטלה לגבי כל נוסע, אשר לשיקול דעתם אינו מתאים להימנות בין משתתפי הטיול, ללא צורך לנמק עמדתם. בעת ההרשמה חובה על המטיילים להודיע לחברת אורן טורס על מיגבלות גופניות או רפואיות מהן הם סובלים והעלולות לעכב את מהלך הטיול. המארגנים רשאים להפסיק השתתפות נוסע בטיול, אם יש בהשתתפות זו משום פגיעה או הפרעה למהלכו התקין של הטיול, על פי שיקול דעתם ולא על פי שיקול דעתו של כל אדם אחר.

תוכנית הטיולים:
טיולים מסויימים, כולל מודולריים, ישתלבו עם טיולים אחרים. טיולים אלה ימוזגו לעיתים עם חברה אחרת ובשפות זרות נוספות, אם מספר המשתתפים לא יאפשר יציאה עצמאית של הטיול. באותם טיולים משולבים, הכרוכים בטיסה, מדריך הקבוצה, בחלק מן המקרים, לא יתלווה לקבוצה להעברה לנמל התעופה ולטיסה.

תחבורה:
לרשות המטיילים יעמדו לצורך ביצוע הטיולים אוטובוסים, מיניבוסים וואנים נוחים לתיור, מרביתם ממוזגי אוויר. אין זה מחובת הנהג להסיע את הקבוצה בימים או בערבים החופשיים למקומות בילוי או לאתרים שאינם כלולים בתוכנית הטיולים, או לאלה שהם בגדר אפשרות. אין המארגנים מתחייבים שהמיזוג יפעל בצורה מושלמת בתנאי חום קשים.

מניין ימי הטיול:
במניין ימי הטיול המתפרסמים באתר זה נכללים יום היציאה לטיול ויום סיום הטיול. אין המארגנים אחראים בגין טיסות שיוזמנו למטיילים בשעות הבוקר, מהריים או ערב עם תחילת הטיול או בסיומו ולהפסד סיורים שייגרמו כתוצאה מטיסות ומאיחורים בטיסות אלה. זמן הכניסה למלון ( CHECK IN ) הוא בדרך כלל בשעה 14:00 וזמן היציאה מהמלון (CHECK OUT) הוא בדרך כלל לפני השעה 12:00 בצהריים. ייתכנו מקרים בהם ימתינו המטיילים לכניסה לחדרים או בהם יידרשו לפנותם בהתאם ללוח הזמנים הנ"ל.

סיורי ברירה:
סיורים המוצעים למטיילים ע"י החברה באותם ימים המצויינים בחוברת כימים חופשיים, או שמופיע ניתן להצטרף בתשלום נוסף. מחיר הסיורים משתנה בהתאם לגודל הקבוצה וסוג האתר. המחיר ישקף את מרכיב התחבורה, ההדרכה והכניסה לאתר.

כללי:
הטיולים, המחירים והאירועים המוצעים באתר זה מוצעים ומתקבלים בתנאי מפורש שהם ניתנים לשינוי ע"י אורן טורס בע"מ או לבאים מכוחם, כל זאת בהתאם לשיקולם הבלעדי של המארגנים וללא התראה מראש. שינויים אלה כוללים מחירים, תאריכים, אופן הביצוע, ביצוע חלקי, אי ביצוע התוכנית, אירגון אירועים חילופיים, או כאלה שאינם כלולים בתוכנית וכיו"ב. פירוט תוכנית הטיולים והאירועים מהווה תוכנית מסגרת ומידע בקשר למסלול הטיולים, אתרי הביקור, סוגי הבילוי, האפשרויות, המועדים המתוכננים לביצועם, כשכל אלה כפופים לשינויים אפשריים כאמור. אין החברה אחראית למידע שלא נמסר על ידה בכתב, או הסותר את האמור בהודעה זו. תנאים אלה מהווים חלק בילתי נפרד מהטיולים המתפרסמים באתר זה ועצם הרשמתו של הנוסע לטיול כלשהו, או תשלום מקדמה, או השתתפות בטיול מהווה את הסכמת הנוסע לכל התנאים והמידע שבחוברת זו.
חברת אורן טורס בע"מ רשאית לבטל כל טיול מכל סיבה שהיא הניראת בעיניה, ובהחזרת כספי המטייל תצא ידי חובתה כלפיו. חברת אורן טורס בע"מ לא תדון בתלונות נוסעים שתתקבלנה לאחר 60 יום מיום גמר הטיול.

המחירים כוללים:
סיורים: באתרים כפי שצויינו בגוף המסלול.
דמי כניסה: לאתרים שצויינו במסלול הטיול.
כלכלה: ארוחות שצויינו בגוף המסלול.
הדרכה: מדריך דובר אנגלית ולעיתים מספר שפות נוספות.
תחבורה: אוטובוסים, מיניבוסים וואנים נוחים לתיור, מרביתם ממוזגי אויר.
מטען: מזוודה אחת בלבד למשתתף ותיק יד אחד. מזוודות נוספות או טרולי'ס מעבר למזוודה אחת לא יתקבלו לואן ויש לאפסן אותם.
לינה: מלונות בדרגת תיירות טובה. בארה"ב המלונות מספקים חדרים עם 2 מיטות בלבד, לרוב זוגיות. משפחה המונה 3-4 נפשות והמבקשת חדר אחד תתאכסן בחדר בן 2 מיטות בלבד ולא תוכנס מיטה נוספת לחדר.

המחירים אינם כוללים:
טיסות: כרטיסי טיסה אינם כלולים במחיר
ימים חופשיים: סיורים ובילויים המופיעים בימים ובערבים החופשייםהם בגדר המלצה בלבד ואינם כלולים במחיר. במקרים אלה הוצאות התחבורה, ההדרכה והכניסה לאתרים הן על חשבון הנוסע.
ביטוח: המטייל ומטענו אינם מבוטחים בביטוח כלשהו במסגרת הטיולים. מומלץ למטייל לבטח עצמו בביטוח מתאים.
טיפים: אינם כלולים במחיר. מומלץ להעניק $5 לכל יום טיול למדריך ולנהג ע"י כל מטייל בנפרד.
שונות: סבלות מזוודות ומטענים, צרכים אישיים, כביסה, שתייה, טלפונים וכו', אינם כלולים במחיר.