Oren Tours
Oren Tours
טיולים עירוניים/פעילויות
בוסטון
לאס וגאס
סאן פרנציסקו
לוס אנג'לס
ניו יורק
חיפוש


הרשמההרשמה
רשימת המלונות מפה מזג האויר הדפס
המחירים בדולרים אמריקאים
כל המחירים הינם:
$1699.00
לאדם בחדר זוגי
$1669.00
לאדם בחדר לשלושה
$1629.00
לאדם בחדר לארבעה
$2199.00
לאדם בחדר ליחיד
$1399.00
לילד עד גיל 11 השוהה בחדר עם שני מבוגרים

המחיר כולל


 • הדרכה באנגלית ובשפות נוספות
 • הסעה מלוס אנג'לס במסלול הטיול וחזרה ללוס אנג'לס
 • סיור בלוס אנג'לס וסולבנג
 • נסיעה ב"דרך 17 המייל"
 • ביקור בכרמל ומונטריי
 • סיור בסאן פרנציסקו
 • סיור בשמורת היוסמיטי ועצי הסקויה
 • ביקור בעיירת הכורים קליקו
 • ביקור בלאס וגאס
 • סיור בגראנד קניון
 • מונומנט וואלי - סיור מודרך על ידי מדריך אינדיאני משבט הנבאחו
 • תצפית על לייק פאוואל
 • סיור בברייס קניון ופארק ציון
 • בתי מלון בדרגת תיירות טובה. בשמורות הטבע המלונות או המוטלים ימצאו לעיתים במרחק נסיעה הגון מהשמורה


 • 10 ימים אורות המערב
  10 Days Western Highlights
  Departs: Los Angeles
  Departure time: 9:00am
  From: Hilton Los Angeles Airport
  5711 West Century Blvd.
  Los Angeles, Ca. 90045
  Tel: 310-410-4000
  Passengers should check-in by 8:45am

  New Telephone #'s
  212-594-0888
  201-567-6779
  800-594-0025


  2017 AVAILABLE DATES
  May 25 / June 08, 22 / July 06, 20 / August 03, 17 / September 07, 21 / October 05

  1. יום חמישי – לוס אנג'לס, סנטה ברברה, סנטה מריה
  Los Angeles - Santa Barbara - Santa Maria

  הבוקר נצא לסיור מודרך בלוס אנג'לס שיכלול עצירה בחזית תיאטרון גרומן הסיני, שדרת הכוכבים שבהוליווד בה תוכלו לאתר את שמות השחקנים מושאי החלומות הפרטיים או את טביעת כפות ידיהם, את האיזור היוקרתי של שכונת בורלי הילס ונקנח רגלית בהליכה ב- Rodeo Drive . בתום הסיור נעזוב את לוס אנג'לס לעבר עיירת הנופש המפורסמת סנטה ברברה השוכנת לאורך האוקיינוס השקט והבנויה בסגנון ספרדי ים תיכוני. לאחר עצירה קלה, נמשיך לעבר סולבנג הניראת כלקוחה מאגדות הנס כריסטן אנדרסון. תחנות רוח, גגות קש כשעליהם נחות חסידות צחורות,מאפיות דניות שניחוח המאפה נישא בחלל ועוד. בתום הביקור נמשיך ללינת לילה בסנטה מריה.

  2. יום שישי - סנטה מריה, כרמל, דרך 17 המייל, מונטריי, סאן פרנציסקו
  Santa Maria - Carmel - 17 Mile Drive - Monterey - San Francisco

  היום אנו נוסעים צפונה לעבר עיירת האמנים כרמל הטובלת בירק רב, וכאן ממתינה לנו נסיעה מרהיבת עין, בדרך 17 המייל, העוברת לאורך חוף האוקיינוס השקט תוך שימוש בקטע של כביש מספר 1. לאחר עצירות לתצפיות,נמשיך לעיירה מונטריי בירת ספרד לשעבר בקליפורניה. כאן נוכל לראות את ה- Cannery Row מפעלי אריזת הסרדינים ששימשו את דייגי העיירה עד תום מלחמת העולם השניה ושתוארו בספריו של זוכה הנובל האמריקאי לספרות ג'והן סטיינבק. כיום המקום מהווה מרכז תיירות הומה ולאחר עצירה נמשיך לכיוון סאן פרנציסקו.

  3. יום שבת - סאן פרנציסקו
  San Francisco

  סיור הבוקר שלנו ישקף את כל היפה שב "סאן פרנציסקו על המים". נראה את היוניון סקוור, איזור הצ'יינה טאון, נצפה על הגשר המפורסם מכולם הגולדן גייט ברידג' ונקנח בפישרמנס וורף, רציף הדייגים הססגוני. שעות אחר הצהריים תהינה חופשיות להשלמת הסיורים או שמא לקניות באחד מבתי הכלבו הרבים ?

  4. יום ראשון - סאן פרנציסקו, יוסמיטי, פרסנו
  San Francisco - Yosemite - Fresno

  היום אנו מתרחקים מקו המים ומטפסים על רכס הסיירה נבאדה לביקור בשמורת היוסמיטי. כאן ניצפה על מפל הינומת הכלה ועל מפל היוסמיטי, נהנה ממראה העמק הירוק העטור במצוקים בעלי שמות אלמותיים כמו "אל קפיטן" ו"חצי הכיפה", נעצור בחורשת "מריפוסה" בה נוכל להתבונן בעצי הסקויה הענקיים ועוד. בתום הביקור נסיעה לפרסנו ללינה.

  5. יום שני – פרסנו, קליקו, לאס וגאס
  Fresno - Calico Ghost Town - Las Vegas

  עמק יהויכין אותו אנחנו חוצים היום דרומה נחשב לאיזור הפורה ביותר במדינת קליפורניה ותוך נסיעה נבחין בשדות המעובדים ובגידולים השונים המשתרעים עד קו האופק. בדרכנו נחלוף בבייקרספילד בירת מוזיקת הקנטרי, ונעצור לביקור בעיירת הרפאים קליקו. כאן נבחין בשרידי תקופת הפריחה ממנה נהנו תושבי המקום בעת כריית עפרת הכסף ונחוש את רוח המערב הפרוע שנישתמרה במקום. בהמשך הנסיעה, נחצה את הגבול למדינת נבאדה ונגיע ללאס וגאס "בירת הבילויים העולמית". התארגנות במלון והערב חופשי לבילויים כרצונכם.

  6. יום שלישי - לאס וגאס, גראנד קניון
  Las Vegas - Grand Canyon

  הבוקר אנו עוזבים את לאס וגאס הזוהרת לכיוון אריזונה מדינת הגראנד קניון. בנסיעה אנו חוצים את צפון מערב המדינה במקביל לדרך המיתולוגית והאוטוסטרדה הראשונה שניסללה בארצות הברית Route 66. עם ההגעה לכפר שבגראנד קניון, נוכל לראשונה לחזות במה שנחשב לאחד מפלאי הטבע. צלקת זו שבתחתיתה זורם נהר הקולורדו , נוצרה ברמת קולורדו בתהליך ממושך החושף לעין המבקר את ההיסטוריה הגיאולוגית של המקום. כאן יינתן לנו זמן חופשי לתצפיות, צילומים וספיגת הנוף במלואו. לינה באיזור.

  7. יום רביעי - גראנד קניון, מונומנט ואלי, פייג' / לייק פאואל
  Grand Canyon National Park - Monument Valley - Lake Powell / Page

  תארו לעצמכם להתחיל יום טיול בתצפיות לגראנד קניון... בנסיעה לאורך הגדה הדרומית של הקניון נעצור לתצפיות על הנופים הצבעוניים ואחר כך נמשיך מזרחה דרך שטחי שבט הנאבחו האינדיאני, לאיזור מפגש הגבולות של אריזונה ויוטה לביקור במונומנט ואלי. ברכב שטח ובלווית מדריך אינדיאני בן שבט הנבאחו שיצטרף אלינו, נסייר באיזור מבודד זה, של צוקים אדומים המזדקרים לשמיים כשסביבם מדבר שומם וחולי, שצולם באין ספור סרטים חלקם בכיכובו של ג'והן ווין. לאחר הביקור נמשיך ללינה באיזור פייג'.

  8. יום חמישי – פייג', לייק פאואל, ברייס קניון
  Lake Powell / Page - Bryce Canyon National Park

  סכר הגלן קניון הבנוי על נהר הקולורדו , יצר את אגם פאואל האגם המלאכותי השני בגודלו בארה"ב. במבצע הנדסי מסובך, בלב איזור מדברי מבודד מיישוב ואדם, ללא דרכי גישה, בטמפרטורות חמות קיצוניות נחנך בשנת 1966 הסכר. במשך 17 שנים מילאו מימי נהר הקולורדו ושטפו את קניון גלן תוך יצירת גוף מים בוהק בכחול בין פסגות צוקים צבעוניים. כאן נערוך כאן נערוך תצפית לאגם. בהמשך נחצה את הגבול למדינת יוטה – מדינת המורמונים. עם ההגעה לברייס קניון נערוך תצפיות על האמפיתיאטראות בצורת חצי הפרסה שנוצרו כתוצאה מכוחות האירוזיה, ה - Hoodoos הרבים בצבעי הלבן, ורוד ואדום והשזורים בינות עצי האורנים והאשוחים ונתפעל בלי סוף מהמראות המכושפים. בתום התצפיות נסיעה ללינה.

  9. יום שישי - ברייס קניון, פארק ציון, לאס וגאס
  Bryce Canyon - Zion National Park - Las Vegas

  בנסיעה דרומה נגיע לפארק ציון מקום חלומם של צלמים ומטפסי הרים כאחד. במשך מיליוני שנים ותוך התחתרות בלתי פוסקת, יצר נהר ה- Virgin קניון עמוק, קירות סלע תלולים וצמחיה המשתנה בגבהים השונים. לאחר הביקור במקום נמשיך בנסיעה ללאס וגאס בה מסתיים הטיול ללא לינה נוספת, לנוסעים שרכשו תשעה ימי טיול.


  10. יום שבת - לאס וגאס, לוס אנג'לס
  Las Vegas - Los Angeles
  הבוקר אנו חוזרים בנסיעה מלאס וגאס ללוס אנג'לס. בחלק מהטיולים החזרה ללוס אנג'לס תתבצע בתחבורה ציבורית וללא ליווי המדריך.
  דף הבית החוף המזרחי החוף המערבי טיולי ערים/פעילויות טיולים פרטיים/קבוצות שאלות ותשובות צור קשר
  להרשמה ולמידע נוסף
  1-212-594-8500
  1-800-594-8171


  כניסה לסוכני נסיעות
  הירשם לקבלת חדשות ומבצעים מאורן טורס.
  >>> הקלק


  מידע חשוב
  דמי הרשמה מאוחרת
  תוספת של $50.00 לאדם תתווסף למחיר בגין הרשמה שתבוצע בין 7 ימים ועד למועד הנסיעה.  תנאים נילווים
  אתר אינטרנט זה מציע טיולים למטיילים בתנאים המפורטים להלן ועצם רישום המשתתף לטיול או השתתפות בו מהווה את הסכמתו המפורשת לתנאים אלה. כל המחירים הנקובים הינם בדולארים אמריקניים.

  דמי הרשמה:
  המארגנים "אורן טורס בע"מ" יאשרו הרשמה אך ורק לאחר קבלת מלוא מחיר הטיולים שנרכשו. הטיולים חייבים ליהיות משולמים במלואם במועד ההרשמה.

  שינויים וביטולים:
  כל השינויים והביטולים יעשו ע"י הנוסע בכתב בלבד. במקרה של ביטול הטיול ע"י הנוסע יחולו עליו דמי הביטול הבאים:
  1. ביטול עד 22 יום לפני יציאת הטיול - ללא דמי ביטול
  2. ביטול בין 21 עד 8 ימים לפני יציאת הטיול - 50% דמי ביטול לנוסע.
  3. ביטול 7 ימים ועד ליציאת הטיול כולל אי התייצבות לטיול - 100% דמי ביטול לנוסע.
  4. שינוי מועד יציאת הטיול 21 עד 8 ימים לפני היציאה - 50% דמי ביטול לנוסע.
  5. שינוי מועד יציאת הטיול 7 ימים ועד ליום היציאה - 100% דמי ביטול לנוסע.
  6. ביטול טיול בן יום אחד - 100% דמי ביטול לנוסע.
  אי הופעת הנוסע לטיול מכל סיבה שהיא (איחור, מחלה, אי הבאת דרכון, מזג אויר וכו'), תבטל את זכות הנוסע להחזר כספי כלשהו. כתאריך הביטול ייחשב רק היום בו התקבלה הודעת הביטול בכתב במשרד.

  החזרים:
  מלווי ומדריכי הטיול, הסוכנים ונציגי המארגנים, אינם מוסמכים למסור אישורים בכתב, להחזיר או להבטיח החזרת כספים, או להסכים לסטיה כלשהי מהתנאים הנוכחיים. לאחר יציאת הנוסע לטיול, לא יוחזרו כספים עבור כל קטע שהוא או אירוע בו לא נטל חלק, לרבות קטע מסיור, סיור, או מסלול בו לא נסע, ארוחות שלא ניצל, כניסות לאתרים, בתי מלון כולל מלונות לפני ובתום הטיול וכו'. מומלץ לנוסע לבטח עצמו בביטוח תואם, המכסה את הנזקים העלולים להיגרם לו עקב הפסקת הטיול.

  השתתפות בטיול:
  המארגנים רשאים לדחות הרשמה או לבטלה לגבי כל נוסע, אשר לשיקול דעתם אינו מתאים להימנות בין משתתפי הטיול, ללא צורך לנמק עמדתם. בעת ההרשמה חובה על המטיילים להודיע לחברת אורן טורס על מיגבלות גופניות או רפואיות מהן הם סובלים והעלולות לעכב את מהלך הטיול. המארגנים רשאים להפסיק השתתפות נוסע בטיול, אם יש בהשתתפות זו משום פגיעה או הפרעה למהלכו התקין של הטיול, על פי שיקול דעתם ולא על פי שיקול דעתו של כל אדם אחר.

  תוכנית הטיולים:
  טיולים מסויימים, כולל מודולריים, ישתלבו עם טיולים אחרים. טיולים אלה ימוזגו לעיתים עם חברה אחרת ובשפות זרות נוספות, אם מספר המשתתפים לא יאפשר יציאה עצמאית של הטיול. באותם טיולים משולבים, הכרוכים בטיסה, מדריך הקבוצה, בחלק מן המקרים, לא יתלווה לקבוצה להעברה לנמל התעופה ולטיסה.

  תחבורה:
  לרשות המטיילים יעמדו לצורך ביצוע הטיולים אוטובוסים, מיניבוסים וואנים נוחים לתיור, מרביתם ממוזגי אוויר. אין זה מחובת הנהג להסיע את הקבוצה בימים או בערבים החופשיים למקומות בילוי או לאתרים שאינם כלולים בתוכנית הטיולים, או לאלה שהם בגדר אפשרות. אין המארגנים מתחייבים שהמיזוג יפעל בצורה מושלמת בתנאי חום קשים.

  מניין ימי הטיול:
  במניין ימי הטיול המתפרסמים באתר זה נכללים יום היציאה לטיול ויום סיום הטיול. אין המארגנים אחראים בגין טיסות שיוזמנו למטיילים בשעות הבוקר, מהריים או ערב עם תחילת הטיול או בסיומו ולהפסד סיורים שייגרמו כתוצאה מטיסות ומאיחורים בטיסות אלה. זמן הכניסה למלון ( CHECK IN ) הוא בדרך כלל בשעה 14:00 וזמן היציאה מהמלון (CHECK OUT) הוא בדרך כלל לפני השעה 12:00 בצהריים. ייתכנו מקרים בהם ימתינו המטיילים לכניסה לחדרים או בהם יידרשו לפנותם בהתאם ללוח הזמנים הנ"ל.

  סיורי ברירה:
  סיורים המוצעים למטיילים ע"י החברה באותם ימים המצויינים בחוברת כימים חופשיים, או שמופיע ניתן להצטרף בתשלום נוסף. מחיר הסיורים משתנה בהתאם לגודל הקבוצה וסוג האתר. המחיר ישקף את מרכיב התחבורה, ההדרכה והכניסה לאתר.

  כללי:
  הטיולים, המחירים והאירועים המוצעים באתר זה מוצעים ומתקבלים בתנאי מפורש שהם ניתנים לשינוי ע"י אורן טורס בע"מ או לבאים מכוחם, כל זאת בהתאם לשיקולם הבלעדי של המארגנים וללא התראה מראש. שינויים אלה כוללים מחירים, תאריכים, אופן הביצוע, ביצוע חלקי, אי ביצוע התוכנית, אירגון אירועים חילופיים, או כאלה שאינם כלולים בתוכנית וכיו"ב. פירוט תוכנית הטיולים והאירועים מהווה תוכנית מסגרת ומידע בקשר למסלול הטיולים, אתרי הביקור, סוגי הבילוי, האפשרויות, המועדים המתוכננים לביצועם, כשכל אלה כפופים לשינויים אפשריים כאמור. אין החברה אחראית למידע שלא נמסר על ידה בכתב, או הסותר את האמור בהודעה זו. תנאים אלה מהווים חלק בילתי נפרד מהטיולים המתפרסמים באתר זה ועצם הרשמתו של הנוסע לטיול כלשהו, או תשלום מקדמה, או השתתפות בטיול מהווה את הסכמת הנוסע לכל התנאים והמידע שבחוברת זו.
  חברת אורן טורס בע"מ רשאית לבטל כל טיול מכל סיבה שהיא הניראת בעיניה, ובהחזרת כספי המטייל תצא ידי חובתה כלפיו. חברת אורן טורס בע"מ לא תדון בתלונות נוסעים שתתקבלנה לאחר 60 יום מיום גמר הטיול.

  המחירים כוללים:
  סיורים: באתרים כפי שצויינו בגוף המסלול.
  דמי כניסה: לאתרים שצויינו במסלול הטיול.
  כלכלה: ארוחות שצויינו בגוף המסלול.
  הדרכה: מדריך דובר אנגלית ולעיתים מספר שפות נוספות.
  תחבורה: אוטובוסים, מיניבוסים וואנים נוחים לתיור, מרביתם ממוזגי אויר.
  מטען: מזוודה אחת בלבד למשתתף ותיק יד אחד. מזוודות נוספות או טרולי'ס מעבר למזוודה אחת לא יתקבלו לואן ויש לאפסן אותם.
  לינה: מלונות בדרגת תיירות טובה. בארה"ב המלונות מספקים חדרים עם 2 מיטות בלבד, לרוב זוגיות. משפחה המונה 3-4 נפשות והמבקשת חדר אחד תתאכסן בחדר בן 2 מיטות בלבד ולא תוכנס מיטה נוספת לחדר.

  המחירים אינם כוללים:
  טיסות: כרטיסי טיסה אינם כלולים במחיר
  ימים חופשיים: סיורים ובילויים המופיעים בימים ובערבים החופשייםהם בגדר המלצה בלבד ואינם כלולים במחיר. במקרים אלה הוצאות התחבורה, ההדרכה והכניסה לאתרים הן על חשבון הנוסע.
  ביטוח: המטייל ומטענו אינם מבוטחים בביטוח כלשהו במסגרת הטיולים. מומלץ למטייל לבטח עצמו בביטוח מתאים.
  טיפים: אינם כלולים במחיר. מומלץ להעניק $5 לכל יום טיול למדריך ולנהג ע"י כל מטייל בנפרד.
  שונות: סבלות מזוודות ומטענים, צרכים אישיים, כביסה, שתייה, טלפונים וכו', אינם כלולים במחיר.


  The hotel list below might change due to special events or conventions. In such events hotels will be substituted with the same category or better.

  Santa Maria
  Historic Santa Maria Inn
  801 S Broadway
  Santa Maria, California 93454


  San Francisco
  Four Points by Sheraton Hotel & Suites
  264 South Airport Boulevard
  San Francisco CA 94080


  Hampton Inn San Francisco Airport
  300 Gateway Boulevard
  South San Francisco CA 94080 


  Best Western Plus Grosvenor Hotel
  380 S Airport Blvd,
  South San Francisco, CA 94080

  Crowne Plaza
  32083 Alvardo- Niles Road
  Union City, Ca ( San Francisco area ) 94587


  Fresno
  Country Inn & Suites by Carlson Fresno North
  6065 North Thesta Avenue,
  Fresno, CA 93710
  Tel:
  559-435-5838

  Las Vegas
  Bally's Hotel & Casino
  3645 Las Vegas Blvd South
  Las Vegas, Nevada, 89109
  Tel: 702-967-4111
  Fax: 702-967-4405

  Monte Carlo Hotel
  3770 Las Vegas Blvd S
  Las Vegas, Nevada 89109
  Tel:702-730-7777, 800-311-8999
  Fax:702-730-7275

  Grand Canyon
  Yavapai Lodge
  Grand Canyon South Rim
  Tel: 928-638-2631


  Page
  Quality Inn
  287 N Lake Powell Blvd
  Page Arizona, 86040

  Bryce
  DAYS INN KANAB
  296 W 100 N
  Kanab , UT 84741
  Tel: +14356442562