Oren Tours
Oren Tours
טיולים עירוניים/פעילויות
בוסטון
לאס וגאס
סאן פרנציסקו
לוס אנג'לס
ניו יורק
חיפוש


הרשמההרשמה
רשימת המלונות מפה שיקופיות / וידאו מזג האויר הדפס
המחירים בדולרים אמריקאים
כל המחירים הינם:
$759.00
לאדם בחדר זוגי
$729.00
לאדם בחדר לשלושה
$699.00
לאדם בחדר לארבעה
$899.00
לאדם בחדר ליחיד
$659.00
לילד עד גיל 11 השוהה בחדר עם שני מבוגרים

המחיר כולל


4 ימים מזרח אקספרס - וושינגטון פילדלפיה ומפלי הניאגרה
4 Days East Express
Departs: New York
Check-in by 7:45am
Departure time: 8:00am
From: 136 West 33rd Street
(North Door entrance of Hotel Pennsylvania)

Return approximately 7:30pm same location

י
New Telephone #'s
212-594-0888
201-567-6779
800-594-0025

2018 AVAILABLE DATES
March 03, 10, 17, 24, / April, 05, 07, 12, 14, 19, 21, 28 / May 03, 05, 12,17, 19, 26 /,
June 02, 07, 09, 16, 21, 23, 30 / July 05, 07, 14, 19, 21, 28, / August 02, 04,11,16,18, 25/
September 06, 08, 15, 20, 22, 29/ October 04, 06, 11, 13, 20, 25, 27, November 10, 24,


*ביציאות בימי חמישי מהלך הטיול יהיה : יום חמישי - מפלי הניאגרה יום שישי - ניו ג'רסי יום שבת - ושינגטון יום ראשון - ושינגטון , פילדלפיה , ניו יורק


1. יום שבת - ושינגטון
Washington D.C.

בנסיעה דרומה נעשה דרכנו לוושינגטון די.סי. עם ההגעה תיערך תצפית על גבעת הקפיטול הכוללת את בית הקונגרס והסנאט האמריקאיים, נבקר במוזיאון התעופה והחלל בו מוצגים מאות דגמי מטוסים ועוד. נמשיך בסיור כשאנו חולפים על פני אנדרטת וושינגטון וג'פרסון, נעצור לביקור באנדרטת לינקולן משחרר העבדים ונבקר באנדרטת מלחמת ויאטנם וקוריאה. נסיים את היום בתצפית על משכן נשיאי ארצות הברית, הבית הלבן.

2. יום ראשון - ושינגטון, פילדלפיה, ניו ג'רסי
Washington D.C., Philadelphia, New Jersey

היום נבקר בבית הקברות הצבאי הלאומי אשר בארלינגטון, וירג'יניה. כאן נחזה בטקס חילופי המשמרות ליד קבר החייל האלמוני ונראה את קברי ז'קלין וג'ון קנדי ואחיו רוברט. בהמשך ניסע צפונה לעיר פילדלפיה בה נכתבו מגילת העצמאות והחוקה האמריקאית. כאן נחלוף ליד פעמון החירות המפורסם ואולם העצמאות. בתום הסיורים נסיעה צפונה לניו ג'רסי ללינת לילה.

3. יום שני - מפלי הניאגרה
Niagara Falls

בנסיעה היום אנו חוצים את רחבי מדינת ניו יורק ואת שרשרת הרי הקטסקילס. בהמשך נחלוף באיזור אגמי האצבעות ובנסיעה לאורך אגם סנקה צפונה נגיע למלון. בלילה לאחר חשיכה נוכל לצפות במפלים המוארים באורות צבעוניים מתחלפים.

4. יום שלישי - ניאגרה, ניו יורק
Niagara, New York

מים...מים...ושוב מים. הכמויות אדירות והמראה מהמם. בסיור אותו נערוך , נוכל לצפות על המפל הקנדי "מפל הפרסה", המפל האמריקאי והינומת הכלה. אח"כ נמשיך בשייט (בקיץ בלבד) אל עבר המפל הקנדי בספינה Maid of the Mist לחוויה מרתקת ומרטיבה. בתום הסיורים נסיעה לניו יורק.
*בתקופת החורף, יסיירו המטיילים במנהרות החצובות בסלע שמאחרי המפלים.
דף הבית החוף המזרחי החוף המערבי טיולי ערים/פעילויות טיולים פרטיים/קבוצות שאלות ותשובות צור קשר
להרשמה ולמידע נוסף
1-212-594-8500
1-800-594-8171


כניסה לסוכני נסיעות
הירשם לקבלת חדשות ומבצעים מאורן טורס.
>>> הקלק


מידע חשוב
דמי הרשמה מאוחרת
תוספת של $50.00 לאדם תתווסף למחיר בגין הרשמה שתבוצע בין 7 ימים ועד למועד הנסיעה.

שים לב ! הינך חייב להצטייד בדרכון בר תוקף ובאשרת שהייה חוקית בארה"בתנאים נילווים
אתר אינטרנט זה מציע טיולים למטיילים בתנאים המפורטים להלן ועצם רישום המשתתף לטיול או השתתפות בו מהווה את הסכמתו המפורשת לתנאים אלה. כל המחירים הנקובים הינם בדולארים אמריקניים.

דמי הרשמה:
המארגנים "אורן טורס בע"מ" יאשרו הרשמה אך ורק לאחר קבלת מלוא מחיר הטיולים שנרכשו. הטיולים חייבים ליהיות משולמים במלואם במועד ההרשמה.

שינויים וביטולים:
כל השינויים והביטולים יעשו ע"י הנוסע בכתב בלבד. במקרה של ביטול הטיול ע"י הנוסע יחולו עליו דמי הביטול הבאים:
1. ביטול עד 22 יום לפני יציאת הטיול - ללא דמי ביטול
2. ביטול בין 21 עד 8 ימים לפני יציאת הטיול - 50% דמי ביטול לנוסע.
3. ביטול 7 ימים ועד ליציאת הטיול כולל אי התייצבות לטיול - 100% דמי ביטול לנוסע.
4. שינוי מועד יציאת הטיול 21 עד 8 ימים לפני היציאה - 50% דמי ביטול לנוסע.
5. שינוי מועד יציאת הטיול 7 ימים ועד ליום היציאה - 100% דמי ביטול לנוסע.
6. ביטול טיול בן יום אחד - 100% דמי ביטול לנוסע.
אי הופעת הנוסע לטיול מכל סיבה שהיא (איחור, מחלה, אי הבאת דרכון, מזג אויר וכו'), תבטל את זכות הנוסע להחזר כספי כלשהו. כתאריך הביטול ייחשב רק היום בו התקבלה הודעת הביטול בכתב במשרד.

החזרים:
מלווי ומדריכי הטיול, הסוכנים ונציגי המארגנים, אינם מוסמכים למסור אישורים בכתב, להחזיר או להבטיח החזרת כספים, או להסכים לסטיה כלשהי מהתנאים הנוכחיים. לאחר יציאת הנוסע לטיול, לא יוחזרו כספים עבור כל קטע שהוא או אירוע בו לא נטל חלק, לרבות קטע מסיור, סיור, או מסלול בו לא נסע, ארוחות שלא ניצל, כניסות לאתרים, בתי מלון כולל מלונות לפני ובתום הטיול וכו'. מומלץ לנוסע לבטח עצמו בביטוח תואם, המכסה את הנזקים העלולים להיגרם לו עקב הפסקת הטיול.

השתתפות בטיול:
המארגנים רשאים לדחות הרשמה או לבטלה לגבי כל נוסע, אשר לשיקול דעתם אינו מתאים להימנות בין משתתפי הטיול, ללא צורך לנמק עמדתם. בעת ההרשמה חובה על המטיילים להודיע לחברת אורן טורס על מיגבלות גופניות או רפואיות מהן הם סובלים והעלולות לעכב את מהלך הטיול. המארגנים רשאים להפסיק השתתפות נוסע בטיול, אם יש בהשתתפות זו משום פגיעה או הפרעה למהלכו התקין של הטיול, על פי שיקול דעתם ולא על פי שיקול דעתו של כל אדם אחר.

תוכנית הטיולים:
טיולים מסויימים, כולל מודולריים, ישתלבו עם טיולים אחרים. טיולים אלה ימוזגו לעיתים עם חברה אחרת ובשפות זרות נוספות, אם מספר המשתתפים לא יאפשר יציאה עצמאית של הטיול. באותם טיולים משולבים, הכרוכים בטיסה, מדריך הקבוצה, בחלק מן המקרים, לא יתלווה לקבוצה להעברה לנמל התעופה ולטיסה.

תחבורה:
לרשות המטיילים יעמדו לצורך ביצוע הטיולים אוטובוסים, מיניבוסים וואנים נוחים לתיור, מרביתם ממוזגי אוויר. אין זה מחובת הנהג להסיע את הקבוצה בימים או בערבים החופשיים למקומות בילוי או לאתרים שאינם כלולים בתוכנית הטיולים, או לאלה שהם בגדר אפשרות. אין המארגנים מתחייבים שהמיזוג יפעל בצורה מושלמת בתנאי חום קשים.

מניין ימי הטיול:
במניין ימי הטיול המתפרסמים באתר זה נכללים יום היציאה לטיול ויום סיום הטיול. אין המארגנים אחראים בגין טיסות שיוזמנו למטיילים בשעות הבוקר, מהריים או ערב עם תחילת הטיול או בסיומו ולהפסד סיורים שייגרמו כתוצאה מטיסות ומאיחורים בטיסות אלה. זמן הכניסה למלון ( CHECK IN ) הוא בדרך כלל בשעה 14:00 וזמן היציאה מהמלון (CHECK OUT) הוא בדרך כלל לפני השעה 12:00 בצהריים. ייתכנו מקרים בהם ימתינו המטיילים לכניסה לחדרים או בהם יידרשו לפנותם בהתאם ללוח הזמנים הנ"ל.

סיורי ברירה:
סיורים המוצעים למטיילים ע"י החברה באותם ימים המצויינים בחוברת כימים חופשיים, או שמופיע ניתן להצטרף בתשלום נוסף. מחיר הסיורים משתנה בהתאם לגודל הקבוצה וסוג האתר. המחיר ישקף את מרכיב התחבורה, ההדרכה והכניסה לאתר.

כללי:
הטיולים, המחירים והאירועים המוצעים באתר זה מוצעים ומתקבלים בתנאי מפורש שהם ניתנים לשינוי ע"י אורן טורס בע"מ או לבאים מכוחם, כל זאת בהתאם לשיקולם הבלעדי של המארגנים וללא התראה מראש. שינויים אלה כוללים מחירים, תאריכים, אופן הביצוע, ביצוע חלקי, אי ביצוע התוכנית, אירגון אירועים חילופיים, או כאלה שאינם כלולים בתוכנית וכיו"ב. פירוט תוכנית הטיולים והאירועים מהווה תוכנית מסגרת ומידע בקשר למסלול הטיולים, אתרי הביקור, סוגי הבילוי, האפשרויות, המועדים המתוכננים לביצועם, כשכל אלה כפופים לשינויים אפשריים כאמור. אין החברה אחראית למידע שלא נמסר על ידה בכתב, או הסותר את האמור בהודעה זו. תנאים אלה מהווים חלק בילתי נפרד מהטיולים המתפרסמים באתר זה ועצם הרשמתו של הנוסע לטיול כלשהו, או תשלום מקדמה, או השתתפות בטיול מהווה את הסכמת הנוסע לכל התנאים והמידע שבחוברת זו.
חברת אורן טורס בע"מ רשאית לבטל כל טיול מכל סיבה שהיא הניראת בעיניה, ובהחזרת כספי המטייל תצא ידי חובתה כלפיו. חברת אורן טורס בע"מ לא תדון בתלונות נוסעים שתתקבלנה לאחר 60 יום מיום גמר הטיול.

המחירים כוללים:
סיורים: באתרים כפי שצויינו בגוף המסלול.
דמי כניסה: לאתרים שצויינו במסלול הטיול.
כלכלה: ארוחות שצויינו בגוף המסלול.
הדרכה: מדריך דובר אנגלית ולעיתים מספר שפות נוספות.
תחבורה: אוטובוסים, מיניבוסים וואנים נוחים לתיור, מרביתם ממוזגי אויר.
מטען: מזוודה אחת בלבד למשתתף ותיק יד אחד. מזוודות נוספות או טרולי'ס מעבר למזוודה אחת לא יתקבלו לואן ויש לאפסן אותם.
לינה: מלונות בדרגת תיירות טובה. בארה"ב המלונות מספקים חדרים עם 2 מיטות בלבד, לרוב זוגיות. משפחה המונה 3-4 נפשות והמבקשת חדר אחד תתאכסן בחדר בן 2 מיטות בלבד ולא תוכנס מיטה נוספת לחדר.

המחירים אינם כוללים:
טיסות: כרטיסי טיסה אינם כלולים במחיר
ימים חופשיים: סיורים ובילויים המופיעים בימים ובערבים החופשייםהם בגדר המלצה בלבד ואינם כלולים במחיר. במקרים אלה הוצאות התחבורה, ההדרכה והכניסה לאתרים הן על חשבון הנוסע.
ביטוח: המטייל ומטענו אינם מבוטחים בביטוח כלשהו במסגרת הטיולים. מומלץ למטייל לבטח עצמו בביטוח מתאים.
טיפים: אינם כלולים במחיר. מומלץ להעניק $5 לכל יום טיול למדריך ולנהג ע"י כל מטייל בנפרד.
שונות: סבלות מזוודות ומטענים, צרכים אישיים, כביסה, שתייה, טלפונים וכו', אינם כלולים במחיר.


The hotel list below might change due to special events or conventions. In such events hotels will be substituted with the same category or better.

WASHINGTON
Hampton Inn and Suites Alexandria
5821 Richmond Highway
Alexandria, Va 22303
Tel: 703-329-1400

NEW JERSEY
La Quinta
350 Lighting Way
Secaucus, NJ 07094
Tel: +12018638700NIAGARA FALLS (Canada)
Ramada Hotel Niagara Falls
6045 Stanley Ave.
Niagara Falls, Ontario, Canada L2G 3Y3
Tel: 905- 374-4142