Oren Tours
Oren Tours
טיולים עירוניים/פעילויות
בוסטון
לאס וגאס
סאן פרנציסקו
לוס אנג'לס
ניו יורק
חיפוש


אמריקה עם אורן
אמריקה. השנה נוסעים לניו יורק או לוושינגטון, ללוס אנג'לס או לגרנד קניון. מתרגשים מעט אבל לא מוכנים להודות...
עכשיו מתלבטים...באיזה מסלול לבחור? מי יהיו אנשי הקבוצה? מי יהי ה המדריך? יש הרבה הצעות והבטחות גדולות, אז איך יודעים על מי לסמוך? והנסיעה לא זולה במיוחד...ואתם מעוניינים בתמורה מלאה לכספיכם.
אם שאלות אלה ואחרות מטרידות אתכם היגעתם לכתובת הנכונה. אנחנו הם אלה שבידיהם הצטבר ידע רב על אמריקה ואנחנו נכוון אתכם לטיול המתאים ביותר עבורכם.מי זאת "אורן טורס"?
"אורן טורס" היא החברה מספר אחת לטיולים מאורגנים ומודרכים באנגלית ובשפות נוספות בארצות הברית וקנדה. החברה הוקמה בשנת 1986, כשמטרתה לערוך טיולים איכותיים באופן קבוע, לאורך כל השנה ליעדים קבועים מראש.
הצוות העובד ב"אורן טורס", בעל ניסיון עשיר של עשרות שנים בהדרכה ובאירגון טיולים, יכול להתחייב ולהבטיח מסלולים המשלבים את הטוב ביותר, המהנה ביותר והמעניין ביותר באמריקה. מיום הקמתה הפכה "אורן טורס" לחברה הראשונה ששווקה את טיוליה בישראל, בזמנו בעברית וכיום באנגלית ושפות נוספות, באמצעות משרדי הנסיעות ובכך הבטיחה למטייליה שרות "מהבית אל הבית".
אנו ב"אורן טורס" רוצים שהטיול לאמריקה יהיה הטיול עליו חלמתם וחוויה שתזכרו לשנים. אנחנו יודעים את אמריקה ואנחנו נעשה לכם אמריקה הכי טוב.

טיול מוצלח
טיול מוצלח מותנה בשילוב נכון של עשרות פרטים קטנים כגדולים. החל מבחירת מסלול מעניין ולא שגרתי דרך זמני השהייה המוקדשים לכל מקום (שיהיה מספיק זמן להנות ולא רק לומר "עברתי"), בתי מלון, התחבורה והמדריכים (שיהיו גם מומחים בידיעת השטח וגם חבר'ה ש"מבינים עניין"). בקיצור, טיול בו אתה צריך לטייל, לנסוע ולהרגיש שאתה בחופש.המסלולים
קרא את המסלולים והתרשם ממגוון הטיולים. כל מסלול תוכנן בקפדנות ותמצא בהם שילובים מרתקים בין ערים לנופים כשהדגש הוא לספוג את אווירת המקום ותרבותו. לעיתים, האתרים ההיסטוריים מרגשים ולעיתים המפגש עם הרחוב האמריקני הוא המעניין. בכל המסלולים תחושו בדופק החיים ותבינו מה הפך את ארצות הברית למעצמה עולמית.

נומה נומה
לינת לילה במלון היא לא פחות חשובה ממסלול הטיול בו השתתפת במשך היום. לא משנה כמה נהנית מהמראות והחוויות באור יום, עם רדת הערב אתה רוצה מלון טוב. ומהו מלון טוב? מלון נקי, עם מקלחת או אמבטיה צמודה, טלפון, טלוויזיה ולעתים שירות חדרים. באיזור שמורות הטבע, נבחר תמיד במוטלים ברמה מקבילה למלונות על מנת לאפשר למטיילים לנוח ולאגור כוח ליום טיול נוסף.

המדריך שלנו
מדריך הקבוצה הוא האיש בו תלוייה במידה רבה הצלחת הטיול והוא זה שיכול להפוך את טיולכם לחוויה בלתי נשכחת ומרגשת.
אנחנו ב"אורן טורס" מודעים לכך ולכן אנו מייחסים חשיבות רבה בבחירת המדריכים לטיולים השונים. חותמת האישיות של המדריך מוטבעת גם על התכנון הקפדני ביותר ולכן אנו מגייסים את מיטב האנשים לתפקיד זה.

"האוטו שלנו גדול וירוק"
לא תמיד האוטו יהיה גדול ובוודאי לא ירוק כדברי השיר. כלי התחבורה בו תסע בטיולים ישתנה בהתאם לגודל הקבוצה, סוג הטיול ועונת הטיול. בחלק מהזמן הטיולים יתבצעו בוואנים או מיניבוסים המיועדים לקבוצות קטנות, דבר היוצר אווירה אינטימית ומשפחתית.
במקרים כאלה המדריך הוא גם הנהג, היודע לתמרן בתנועה, תוך העברת ידע מעמיק, עצירות תכופות ולעתים "גלישה" למקומות שאינם מוזכרים בגוף המסלול ושאיש לא שמע עליהם. בקיצור, ממש טיול פרטי. ביתרת הזמן, הטיולים יבוצעו באוטובוסים גדולים, עם נהג אדיב דובר אנגלית שישמח כמובן בהפסקות הנהיגה לשמוע מכם ועליכם.

איך נרשמים ומתי?
ובכן, הרשמו לטיולים כשהכל עדיין "פתוח" ואל תמתינו לרגע האחרון. עשו זאת באמצעות אתר האינטרנט והצטרפו אל אלפי המטיילים המאושרים שטיילו ונהנו עמנו עד כה.

דף הבית החוף המזרחי החוף המערבי טיולי ערים/פעילויות טיולים פרטיים/קבוצות שאלות ותשובות צור קשר
להרשמה ולמידע נוסף
1-201-567-6779


כניסה לסוכני נסיעות
הירשם לקבלת חדשות ומבצעים מאורן טורס.
>>> הקלק